POSJET GUVERNERA ROTARY DISTRIKTA 1913 KLUBU KARLOVAC-DUBOVAC

Dana 2. listopada 2020. Hrvoje Kenfelj, guverner Distrikta 1913 s Natašom Bujas, asistenticom guvernera posjeto je Rotary klub Karlovac - Dubovac. Guverner Kenfelj je u razgovoru s upravom i članovima kluba pohvalio aktivnosti i uloženu energiju u humanitarno djelovanje te održao kratko izlaganje o ciljevima njegova mandata. Sastanku su prisustvovale i članice Rotaract kluba Carlstadt. Bio je to posjet u sklopu godišnjih aktivnosti guvernera koji se kao i prethodnici želi upoznati s članovima svih klubova u Distriktu.

02-10-2020-a thumb02-10-2020 thumb